Części używane i nowe do aut oraz złomowanie pojazdów, szrot.

Kompleksowa opieka nad Twoimi czterema kołami – ADREX Głogów.

Samochody kochają wszyscy. Nie każdy jednak wie, jak należy się z nimi obchodzić, aby służyły wiele lat na najwyższych obrotach i w zmiennych warunkach atmosferycznych. Zaufaj nam, a przekonasz się, że warto wybrać prawdziwych ekspertów!

Działalność firmy ADREX koncentruje w obszarze motoryzacji. Swoje usługi oferujemy na kilku płaszczyznach, oferując każdemu z Klientów rozwinięty pakiet wykonywanych prac. W naszym zakładzie w Głogowie na ul. Elektrycznej 24C zajmujemy się sprzedażą części używanych i nowych do aut, wykonujemy kasacje pojazdów, a także złomowanie samochodów. Od lat koncentrujemy się na takim funkcjonowaniu, które daje nam możliwość bycia liderem w branży na terenie Głogowa, Lubina, Polkowic, Przemkowa czy Wschowy, gdzie mamy niezmienną renomę i wielu stałych Kontrahentów. Ponadto dbamy o całodobową pomoc drogową, serwis klimatyzacji, profesjonalną wulkanizację czy obsługę związaną z oponami – usuwamy usterki, niwelujemy problemy, znajdujemy potencjalne awarie. Grono naszych specjalistów zawsze jest do Twojej dyspozycji. Wszystko po to, abyś cieszył się komfortową jazdą!

Wszelkie czynności związane z kasacją auta wykonujemy zgodnie z przepisami polskiego prawa oraz obowiązującymi regulacjami. Dzięki temu masz pewność, że złomowanie samochodu przebiegnie w pełni legalnie i bez komplikacji, a wyłącznie przy użyciu profesjonalnych narzędzi, gwarantujących stuprocentowe zlikwidowanie pojazdu, które nie trafi następnie na szrot aut. Dzięki siedzibie ulokowanej w Głogowie zapewniamy szybki i łatwy dojazd Kierowcom z wielu okolicznych miast, np. Wschowy, Polkowic, Przemkowa czy Lubina.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami już teraz!

ul. Elektryczna 24c, 67-200 Głogów
tel.: +48 509 560 737